יתרונות הרכישה במאיר טרייד

מומחיות ומקצועיות ברכבי וולוו

אצלנו תוכל לקבל יעוץ מקצועי בקשר לרכישת וולוו מיד פרטית ,מידע על הדגמים השונים ובעיקר התאמתם לצורכי המשתמש על פי הגדרת אופי השימוש .
אנו מזמינים אותך להתייעץ אתנו בקשר לרכישה של וולוו מבעלות קודמת גם אם הרכישה אינה במאיר טרייד, תקבל ייעוץ אובייקטיבי והוגן לגבי הרכב הנבחר והעסקה בכלל.

הכנת הרכב למכירה

כל הרכבים נבדקים במכון בדיקה אובייקטיבי המורשה מטעם משרד התחבורה. בהתאם לממצאי הבדיקה ,בנוסף לבדיקות ואבחנות נוספות הנעשות במרכז השירות של וולוו ע"י אנשי מקצוע מומחים, עובר הרכב השבחה והכנה לפני מכירתו ללקוח.
הכנת הרכב כוללת תיקוני פחחות קוסמטיים, החלפת מכלולים או חלקי פלסטיק שבורים, טיפול בתקלות (אם קיימות כאלה), החלפת אביזרים מתכלים במידה ואינם בטיחותיים\פסולים, כגון צמיגים ,מצבר ובלמים וכמובן ,התייחסות ובדיקה של סעיפי ליקוי עליהן הצביעה הבדיקה ותיקונם בהתאם לצורך.

היסטוריית טיפולים

רכב שמטופל בזמן הוא רכב טוב, רכב שטופל במוסכי הרשת של היבואן תוך הקפדה על שימוש בחלקי חילוף מקוריים המומלצים ע"י היצרן, הוא רכב מצוין.
מרביתם של רכבי הוולוו הנמכרים במאיר טרייד נרכשו מיד ראשונה ובעלי היסטוריית טיפולים מתועדת וממוחשבת המאפשרת לנו לתת ללקוח הרוכש את הרכב שקיפות מלאה ביחס לעברו של הרכב, האופן שבו טופל וכו'.

אחריות למכלולי מנוע וגיר

אחריות הטרייד ניתנת עד 12 חודשים מהקנייה בכפוף לכתב אחריות ומכסה מכלולי מנוע וגיר אשר נחשבים למכלולים העיקריים ברכב ועלותם היא הגבוהה ביותר אם וכאשר נדרש לבצע בהם תיקון או החלפה.

רכב נבדק במכון מורשה אובייקטיבי

חשוב לדעת, נציגי הרכש של מאיר טרייד יושבים "בכובע הקונה" מול בעל הרכב ממנו נרכש הרכב הרבה לפני שהרכב מוצע בשלב המאוחר יותר למכירה לצרכן.
כחלק מהליך הבדיקה של הרכב הנרכש (בנוסף לבדיקות נוספות בתהליך), נשלח הרכב למכון בדיקת רכב אובייקטיבי המורשה מטעם משרד התחבורה כאשר ממצאי הבדיקה מהווים למעשה את בסיס התמחור ושיקול הדעת ברכישת הרכב.
רכב שממצאי בדיקתו האובייקטיבים אינם עומדים בקנה אחד עם הסטנדרטים הגבוהים שמציבה חברת מאיר ובעיקר כאלה שעברו תאונות קשות בעלות משמעות גבוהה על ערך הרכב, נמכרים לסוחרים ומגרשים חיצוניים ואינם עומדים למכירה ללקוחות החברה.